banner6

Rihanna'nın Savage x Fenty'si Spor Giyime El Atıyor

banner37

Rihanna'nın Savage x Fenty markası yönetici tasarım direktörü olarak Adam Selman ile spor giyim hattını başlattı.

Rihanna'nın Savage x Fenty'si Spor Giyime El Atıyor
banner99

Rihanna'nın Savage X Fenty'si, Adam Selman tarafından Yönetici Tasarım Direktörü olarak yönetilen ilk spor giyim serisini başlatarak yeni bir kategoriye giriyor.

Duyuru, merakla beklenen Savage X Fenty Show Vol. 4. bir uzantısı olarak hizmet veren ilk koleksiyon düşük ve orta etkili sütyenlerden yüksek belli taytlara, tulumlara ve bodylere kadar işlevselliğe odaklanan göz alıcı aktif giyim parçalarını içeriyor.

Savage X Fenty Sport serisi, daha önce yıldızın 2014 CFDA Ödülleri elbisesi de dahil olmak üzere ikonik moda anlarında birlikte çalışmış olan Riri ve Selman arasındaki en son ortaklık. 2020'de Savage X Fenty, tasarımcıyla Sevgililer Günü için 19 parçalık bir iç çamaşırı koleksiyonu üzerinde çalıştı. "Sporu ve spor giyimi nasıl tanımladığımız konusunda sınırları zorlamak istedik ve bunu Adam'dan başka birlikte yapmayı tercih edeceğim kimse yok. Sporu, hayatınız boyunca nasıl ilerlediğiniz olarak düşünüyoruz. İnsanların bu parçaları giydiklerinde kendilerini seksi, kaygısız ve güçlü hissetmelerini istiyorum ve Adam bu vizyonu gerçekleştirmek için mükemmel bir tasarımcı" dedi Rihanna.

Selman, "Rihanna ve benim birlikte çalışma konusunda zengin bir geçmişimiz var. Savage X Fenty'deki fırsatı öğrendiğimde, yeni spor giyim kategorisinde bir rol oynamak istediğimi biliyordum. Birlikte yarattığımız böyle bir sinerjimiz var. Vizyonuna ve tüm Savage X Fenty ekibinin oluşturduklarına büyük saygı duyuyorum ve bir sonraki bölümün parçası olmaktan heyecan duyuyorum."

Spor giyim serisi, Savage X Fenty'nin iç çamaşırlarından ilham alıyor ve birinci sınıf, nefes alabilen malzemelerden yapıldı. Lansmanın kutlanmasında marka, kampanya için Precious Lee, Avani Gregg, balerin Elsa Stallings, dövüş sanatçısı Nelita Villezon, model Joanna Pauline ve patenci Ayasha'yı seçti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104