“Ruhum kirlendiği için 8 yıl müziğe ara verdim”

banner37

Türk pop müziğinin sevilen ismi Metin Arolat, büyük bir sürprize hazırlanıyor. Geçtiğimiz akşam Nispet’te sahne alan Arolat, 90'lı yılların popüler parçaları ile hayranlarını nostaljik bir yolculuğa çıkarttı

“Ruhum kirlendiği için 8 yıl müziğe ara verdim”
banner8

Sahnede enerjisi hiç düşmeyen ünlü sanatçı, çok yakında pop-rock tarzında bir şarkıyla sevenlerini şaşırtacağını açıkladı.

Piyasa müziği hiç yapmadım


banner134
Arolat, “Yıllar geçtikçe farklı müzik türlerine de ilgi duyuyorsun. Ruhum şu sıralar rock tarzında şarkıları daha çok seviyor. Sahnede de daha rock soundlu müzikler yapıyorum. Sevdiğim işleri yapmak istiyorum. Piyasa şarkıları hiçbir zaman yapmadım. Her zaman kaliteli işler yapmaya çalıştım” dedi.


Bir dönem müzik sektörüne ara veren ünlü sanatçı,  “İkinci albümümden sonra 8 sene müziği bıraktım.  Kendimi kirlenmiş hissettim. Başkalarında hep eleştirdiğim şeyleri kendim yapmaya başladığımı fark ettim. İnsanlarla empati kurmuyordum.  Bana uymayan bir durumdu. Birileri seni havaya sokuyor ve farkında olmadan havaya giriyorsun. Müzik yapmak için ruhumu kirletmeyip yenilendim“ diyerek itirafta bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75