banner6

Sahne şovlarıyla  sezon finali

banner37

Maxim Royal, kış sezonunda birçok ünlü ismi ağırladı, unutulmaz eğlencelere ev sahipliği yaptı

Sahne şovlarıyla  sezon finali
banner150

banner150

banner99

Kıbrıs eğlence hayatına farklı boyut kazandıran ve kısa sürede rakiplerini geride bırakan Maxim Royal, ikinci sezonuna muhteşem bir geceyle veda etti.


Bütün sezon boyunca en özel gecelerin yıldızı olan Maxim Royal’de, sezon finali adına yakışır şekilde yaşandı. Sezon boyunca sahnesinde, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Yaşar İpek, Derya Uluğ ve Sevda Özkaran gibi önemli isimleri de ağırlayan Maxim Royal, bu yılın en gözde mekanı seçildi.

Gece, bu yılın en iyi seslerinden biri olarak Maxim Royal’de fırtına gibi esen İrem Barani’yle başladı. Yoğun kalabalığın gözlendiği gecede tempo ve coşku hiç düşmedi. İkinci bölümde sahne sırası eğlence dünyasının en iddialı isimlerinden Maxim Royal’in kahkaha ve eğlence rüyası haline gelen Matmazel Coco’nun oldu. Esprileri, söylediği şarkılarla herkesi coşturan Matmazel Coco, tek kelimeyle harikalar yarattı. Ayrıca dansçı kızlarda yaptıkları şovlarla geceye renk kattı.

Gecenin final bölümünde; Kıbrıs sahnelerine farklı bir güzellik getiren, söylediği şarkılarla herkesin gönlüne taht kuran Güven Yüreyi sahne aldı. Bütün sezon boyunca cumartesi gecelerinin vazgeçilmez ismi olan Yüreyi, en güzel şarkılarını seslendirdi. Çok yakın zamanda çıkacak olan ilk maxi single çalışması için geçtiğimiz hafta stüdyo kayıtlarına başlayan genç sanatçı, bu heyecanını geceye katlan konuklarıyla paylaştı.

Gecede çok özel kutlamalar da yapıldı. Adanın dört bir tarafından gelen konuklar arasında bekarlığa veda partisi için Maxim Royal’i tercih eden Mevsim Buluç ve arkadaşları, eğlenen konuklar arasındaydı. Ayrıca mekanda gerçekleşen 10 farklı doğum günüyle yine mekanda rekor kırıldı.


Gecenin en özel anlarından bir tanesi Maxim Royal’in genç yöneticisi Arda Cancıoğlu’na yapılan sürpriz doğum günü kutlaması oldu. Geceye, Net Holding yöneticilerinden Murat Tibuk da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104