Sahnede parladı

banner37

Süperstar Ajda Pekkan’dan 3 saatlik unutulmaz konser

banner87
Sahnede parladı
banner90
banner8

Türk Pop Müziği’nin duayeni Süperstar Ajda Pekkan, önceki gün Poll Production organizasyonu “Paraf Halkın Yıldızları” konserleri kapsamında müzikseverlerle buluştu.


Repertuarında Orhan Gencebay’dan 'Bir Teselli Ver ve Yıldız Tilbe’den Haberin Olsun'a da yer veren Pekkan, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede 5 bin kişilik seyircisine muhteşem anlar yaşattı.


Konserin ilk bölümünde Züleyha Kuru tasarımı olan kostüm ve göz maskesiyle çıkan Pekkan, ikinci bölümde ise Nur Yerlitaş imzalı bir kostüm tercih etti. Sahnedeki şıklığıyla göz kamaştıran süperstar, Emma Shapplin’in 'Spente Le Stelle' şarkısıyla giriş yaptı. Daha sonrasında 'Aynen Öyle, Yakar Geçerim, Canın Sağolsun ve Sen İste' gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını sırasıyla söyleyerek dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

“Aşklayalım şarkısını yıllar önce Şehrazat yazmıştı. Bu güzel parçayı benim sesimden albümünde yer verecek olması beni ayrıca mutlu etti. Ben bu şarkıyı tekrar söylemek istiyorum" diyerek üst üst iki defa söyledikten sonra Şehrazat, için seyircisinden alkış istedi. Pekkan, “Sen çok iyi bir söz yazarısın ve bu şarkıların nesilden nesile devam edecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75