banner6

Şampiyonlar kupa aldı

banner37

Creditwest çalışanları ve aileleri Bowling Turnuvası’nda keyifli anlar yaşadı

Şampiyonlar kupa aldı
banner151

Creditwest Bank çalışanları, “Geleneksel Creditwest Bowling Turnuvası”na aileleriyle katılarak güzel ve eğlenceli bir gün geçirdi.

Bankanın İnsan Kaynakları bölümü tarafından organize edilen ve yaklaşık 260 Creditwestlinin aileleriyle birlikte katıldığı etkinlikte, 21 grup, bowling parkurunda mücadele etti. Her yıl organize edilen turnuvanın bu yılki galibi “Günlük Bülten” oldu. En yüksek ikinci sayıyı “3 Aylık Spot” ve üçüncü en yüksek puanı “JR Legends” aldı.

Kadınlarda en yüksek puanı ise “Ayşe Demirkent” alırken, erkeklerde en yüksek puanın sahibi İbrahim Özcoşar oldu. Kazanan takımlara Genel Müdür Süleyman Erol ve Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel tarafından kupa ve her oyuncuya ayrı ayrı hediye çekleri verildi.

 İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, her yıl çalışanlara anket düzenleyerek en çok gerçekleştirilmesini istedikleri aktivitelerin belirlendiğini ve bunlara göre her ay tüm çalışanların farklı ilgi alanlarına göre aktivite düzenlediklerini ifade etti. Çelebi, çalışanların en sevdiği ve aileleriyle katılım sağladığı organizasyonların başında Bowling Turnuvası’nın olduğunu söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 10:29
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110