Sanatçıyı sahne yormaz

banner37

banner87
Sanatçıyı sahne yormaz
banner90
banner99

   Arabesk müziğinin önemli isimlerinden Hakan Altun, bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta sahne aldı. Altun, sahne aldığı otelde, sevenlerine unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı.

   Hakan Altun, sahne öncesi gazetecilerle yaptığı sohbette, “Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Fakat biz millet olarak bence selam vermeyi unuttuk. Ben de buna inat kimi görsem selam veriyorum ve bayramını kutluyorum. Bu her zaman bu şekilde olmalı ve bunu devam ettirmeliyiz. Benim hayatımda manevi değerlerin önüne hiçbir şey geçemez” dedi.

   Bodrum’daki evinde dinlendiğini ve sadece sahne alacağı zamanlarda seyahatlere çıktığını belirten Hakan Altun, “Benim için sahnede kalmanın bir süresi olmaz, sonuçta biz bir futbol maçı oynamıyoruz. Kimse beni yanlış anlamasın ama sanatçı sahnede yorulmaz, aksine dinlenir. Bizi sadece yolculuklar yorabilir” ifadelerini kullandı.

“Sahnede doğum günü sürprizi”

   47 yaşına giren Hakan Altun’a otel görevlilerinden sahnede bir jest geldi. Sahne aldığı sırada kendisi için hazırlanan pastayı gören Hakan Altun, “Herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün doğum günüm ve ben doğum günü kutlamayı çok sevmem. Sahne almak, şarkı söylemek bana daha iyi geliyor. Onun için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

   Öte yandan Hakan Altun’un parmağındaki yüzükler dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75