'Şans Çarkı' çekilişlerinde 8 günde 800 hediye verildi

banner37

Yenilikçi alışveriş ve eğlence anlayışıyla çalışan City Mall, kazandırmaya devam ediyor

'Şans Çarkı' çekilişlerinde 8 günde 800 hediye verildi
banner8

City MAll bünyesinde yapılan ‘Şans Çarkı’nın sekizinci hafta çekilişine yine yoğun ilgi vardı.

11 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen sekizinci Şans Çarkı’nda 6 adet 40” LED TV, 1 adet laptop dizüstü bilgisayar, 3 adet tablet bilgisayar, yüzlerce hediye çeki, indirim kuponları, yemekler, ev hediyeleri, parfümler, oyuncaklar ve bir birinden farklı yüzlerce hediye kazandırdı.

Sunuculuğunu Burç Tunçer’in yaptığı Şans Çarkı, her çarşamba saat 17.30’da hediyeler dağıtmaya devam edecek. Aynı gün içerisinde City Mall mağazalarından 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler çekilişe katılmaya hak kazanıyor.
 

Kıbrıs halkının vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı
   Elektrokur Ltd. tarafından Mağusa’da hayata geçirilen ve açıldığın günden itibaren her gün binlerce ziyaretçi ağırlayan City Mall, modern mimari tasarımıyla birçok dünya markası mağazasıyla yapı marketten yiyeceğe, süpermarketten oyun alanlarına kadar her yaşa ve her zevke hitap ediyor.
   Gazimağusa şehrinin girişindeki özel konumuyla ziyaretçilerine kolay ulaşım olanağı sağlayan City Mall, alışveriş ortamı yanında, haftanın neredeyse yedi günü düzenlediği bir birinden farklı sosyal ve kültürel etkinlikleri ve kazandıran yarışmalarıyla da Kıbrıs halkının ve Kıbrıs’a gelen ziyaretçilerin hayatına renk katıyor.
  

Eğlence ve renk katacak

banner134
   Kuzey Kıbrıs’ı tam donanımlı bir AVM konseptiyle tanıştıran City Mall, açıldığı günden itibaren ziyaretçilerini alışveriş ve eğlenceyle buluşturuyor.
   City Mall’da ocak ayı boyunca gerçekleşecek etkinlikler şöyle:

   “Her Çarşamba Şans Çarkı çekilişleri ve Kuzey Kıbrıs Tavla Federasyonu Tavla Turnuvası, her cuma canlı müzik, 13 Ocak Cuma Karaoke Partisi, 14 Ocak Cumartesi Master Kids eşliğinde Yaratıcı Kaşifler ve Kids Lab etkinliği, 10, 15, 22, 28 Ocak tarihlerinde Zeka Oyunları Atölyesi, sürpriz tarihlerde ise Kıbrıs Halk Dansları (Folklor) Gösterisi ve Flash Mob Dans Gösterisi”.
 

Kış indirimleri devam ediyor
   City Mall içerisinde yer alan mağazalarda net p’e varan indirimler ve kampanyalar sayesinde ziyaretçiler alışverişin keyfine varıyor. 

   Kış aylarına özel indirimler ve kampanyalar City Mall mağazalarında devam ediyor.
  

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75