Sapık korkusu ev değiştirtti

banner37

Ünlü popçu İrem Derici, önceki gece Girne’deki Chamada Club'ta sahne aldı. Mekânı hınca hınç dolduran hayranlarına harika bir gece yaşatan popçu, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı

banner87
Sapık korkusu ev değiştirtti
banner90
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU

Geçtiğimiz aylarda bir kişinin kendine musallat olması nedeniyle şikâyette bulunan şarkıcıya, bu olayla ilgili de soru soruldu.


Derici olayı soran muhabirlere “Bu olay yüzünden evimi değiştirdim. Hiç de istemediğim bir şeydi ama ailem endişe duydu. Annem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım” cevabını verdi.

Afakan basıyor


Şarkıcı, habercilerin “2019 yılı sizin için nasıl geçti?” sorusuna ise “Ne çok kötü, ne de çok iyi diyebilirim. Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş… Benim bir de bir sıkıntım var. Yılın son 3 ayı beni afakan basıyor. Hemen o yılın bitmesini istiyorum. O son 3 ay benim için biraz zor geçer” dedi.

Ortaya karışığım


Muhabirlerin “Bazı şarkıcılar vardır sürekli aşk üzerine şarkılar yazar. Size ne zaman aşk kadını diyebileceğiz? sorusu üzerine de şarkıcı, “8 yıldır sektördeyim. Beni biliyorsunuz. Ben 6 ay bekârım, bir ara evliyim, bir ara çok aşığım, bir bakıyorsun hiç bir şey yok… Yani anlayacağınız ben ortaya karışığım” diyerek herkesi güldürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75