banner6

Sarı-lacivertlilerin gecesi

banner37

KKTC Fenerbahçeliler Derneği, sarı-lacivertliler için unutulmayacak bir geceye imza attı 

Sarı-lacivertlilerin gecesi
banner151 banner143

KKTC Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen '19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü' kutlamaları Vuni Place Hotel& Viva Gazino’da yapıldı.

Gecede sahne Türkiye’nin sevilen sanatçısı Ferhat Göçer, en güzel şarkılarını Fenerbahçe taraftarları için seslendirdi.

Kıbrıs’taki Fenerbahçe taraftarlarını bir araya getiren etkinliğe, İlyas Bulcay Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy şube başkanı ve Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Orhan Zeki Ak, fenerbahce.org sitesi müdürü

Kemalettin Şentürk, FBSK Scout ekibi üyesi ve Antrenör Hakan Hanoğlu, iş adamı, ekonomist ve sosyal medya FB sempatizanı yazarları, KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban, yönetim kurulu ve yaklaşık 570 taraftar katıldı.

Gecede Ferhat Göçer’in söylediği Fenerbahçe marşlarına taraftarlar da eşlik etti. Fenerbahçeliler, bayrak sallayarak 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü coşkuyla kutladı.

H&V Ajans mankenleri ise KKTC Fenerium ürünlerini tanıtan bir defilede yer aldı. 

 

Açık artırmada üç imzalı forma satıldı

Bu yıl Euro Lig’de şampiyon olan Fenerbahçe Basketbol takımının üç imzalı forması açık artırmaya çıktı. Her bir forma 14 bin TL’den Fenerbahçeli iş adamları ve iş kadınları tarafından alındı.

Açık artırmada Özlem Özbekoğlu, Ali Başman ve Mustafa Ahmet Raşit formaları alan isimler oldu. 

 

Ferhat Göçer, 20 Temmuz’u unutmadı

Türkiye’nin sevilen sanatçı Ferhat Göçer, gecede İzmir Marşı ve 10’uncu Yıl Marşı’nı da söyledi. “Dillirga” parçasını da seslendiren Göçer, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı kutladı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 09:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104