banner6

'Sen Maşallah'ta Derya Ulug Sürprizi

banner37

O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği Selami Şahin’in unutulmaz eserlerinden  “Sen Belalı Ben Sevdalı” ile Türkiye’nin yüreğine dokunan Güven Yüreyi, ilk single çalışması “Sen Maşallah” ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor

'Sen Maşallah'ta Derya Ulug Sürprizi
banner99

14 Temmuz Cuma günü DMC etiketiyle piyasaya çıkacak olan projeye anlamlı bir destek pop müziğin başarılı ismi Derya Ulug’dan geldi.

Kıbrıs’ta uzun yıllardır Maxim Royal’de sahne alan müzik ve sanat camiasının yakından takip ettiği Güven Yüreyi’nin “Sen Maşallah” isimli çalışmasının söz ve müziği Derya Ulug-Asil Gök, düzenlemesi Asil Gök, Osman Çetin imzası taşıyor. 

Güven Yüreyi’ye “Sen Maşallah” ın nakarat bölümlerinde sesiyle Derya Ulug eşlik ediyor. Derya Ulug, aynı zamanda genç şarkıcının Kıbrıs’ta gerçekleşen çekimlerine sürpriz ziyarette bulunarak birlikte kamera karşısına geçti.

Kıbrıs’ta birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan‘Karpaz’ yarımadasında çekilen video klipin yönetmenliğini Bedran Güzel yaptı.

Güven Yüreyi, kendisinden hiç bir desteği esirgemeyen Derya Ulug için şu sözleri söyledi. " Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu yola ilk çıktığım günden itibaren dostlarımın hep desteğini gördüm. Kendimi çok güçlü bir kalkanın içinde gibi hissediyorum.

Derya, ilk günden beri desteğini esirgemediği gibi benimle heyecanımı da paylaştı.

Derya’nın geçen bir konserinde şarkıyı ilk kez birlikte seslendirdik. Oradaki coşku benim heyecanımı bastırmama yardımcı oldu. "Sen Maşallah" ve Derya Ulug benim uğurum oldu" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104