banner6

Serkan Kaya'dan anlamlı bayram mesajı

banner37

Arabesk müziğin ünlü sanatçısı Serkan Kaya, Kurban Bayramı'nın 2. gününde Kıbrıs Cratos Hotel'de sahne aldı

Serkan Kaya'dan anlamlı bayram mesajı
banner8

Bayrama özel hazırladığı şovlarıyla izleyenleri kendine bir kez daha hayran bırakan sanatçı; söylediği şarkılarla hem hüzünlendirdi, hem eğlendirdi.

Yeni albümü 'Miras'ın oldukça sevildiğini de belirten sanatçı şunları söyledi:

banner134


"Albümümüz çıktığı günden beri çok güzel bir ilgi gördük. Hem albümümüzün satış rakamları hem de sevenlerimizden gelen ilgiden çok memnunuz. Albümden hiç bir şarkıya henüz klip bile çekmeden ciddi bir satış rakamına ulaştık. Eylül ayında yeni albüm şarkılarımızın klip çekimlerine de başlayacağız. Bu albümdeki bütün şarkılara klip çekmek istiyoruz. Bu yıl sevenlerimiz için birçok sürpriz hazırladık. Bizim için yoğun konser temposuyla geçen bir yaz sezonuydu. Bayramın coşku ve enerjisiyle kapatmak ise ayrıca mutlu etti. Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun. Ayrıca Arakan'daki her bir Müslüman kardeşimin yaşadığı zulme ve işkenceye üzüldüğümü belirtmek isterim. Onlara karşı elimizden ne geliyorsa yapmamız gerekiyor. Bu her Müslüman'ın görevidir.” Diyerek konuşmasının ardından konsere devam etti.

7'den 70'e her yaş kesiminden gelen misafirlerine keyifli bir konser veren sanatçı, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşırken hayranlarının isteğini kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 10:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104