banner6

'Sesi gülen Adam mest etti'

banner37

49. Geleneksel İskele Festivali, 9. Gününde muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Türkiye’de olduğu kadar ülkemizde de sevilerek dinlenen sanatçı Koray Avcı nam-i diğer ‘Sesi gülen adam’ sahnede kaldığı iki saat boyunca kulakların pasını sildi.

'Sesi gülen Adam mest etti'
banner151 banner143

İskeleliler ve İskele’ye akın eden binlerce kişinin müzik ziyafeti yaşadığı gecede sanatçı, birbirinden güzel şarkılarını binlerce kişi eşliğinde seslendirdi. Avcı’yı dinleyenler arasında İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, eşi ve çocuklarının yanı sıra Meclis üyeleri de vardı.

Müziğin kalbi İskele’ de attı

Yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, son dönemin popüler sanatçılarından Koray Avcı, sahne performansının yanı sıra repertuarına sığdırdığı birbirinden güzel şarkıları ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

49. Geleneksel İskele Festivali’nin 9.gecesi adanın dört bir yanından herkesi İskele’de buluşturdu. İskele Açık Hava Kültür Merkezi, Koray Avcı hayranları ile doldu taştı. Seslendirdiği şarkılarına kendisini dinlemeye gelenleri de dahil eden özgün müzik tarzı ve şiirleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip Koray Avcı hayranlarından tam not almayı başardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 10:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104