banner6

Şeyma'nın Düğünün Davetiyesindeki Ayrıntı

banner37

Bir dargın bir barışık Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Meedo nihayet evleniyor. Subaşı dün düğün davetiyesini Instagram hesabından paylaştı ama bakın nasıl bir notla?

Şeyma'nın Düğünün Davetiyesindeki Ayrıntı
banner99

Magazin gündemimizde bir Şeyma Subaşı gerçeği var ki artık inkar eden taş olur. Biz unutmak istesek de o kendini kesinlikle unutturmuyor.

Özellikle Mısırlı sevgilisi Meedo ile yaşadığı ilişki, neredeyse Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden daha fazla konuşuldu.

Çünkü biliyorsunuz çiftimiz epey gümbürtülü bir şekilde ayrılmış, hatta birbirlerinin arkasından da konuşmayı ihmal etmemişlerdi.

Fakat sürpriz bir gelişme oldu, Meedo ile Şeyma barıştı. Hatta barışmak ne kelime! Meedo, omzuna Şeyma ve Melisa yazdırıp sonsuzluk dövmesi yaptırdı.

Biz hayretler içerisinde bu gelişmeleri seyrederken, Şeyma Instagran hikayesinde sevgilisiyle fotoğraf paylaşıp "Senin karın olmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Veee nihayet dün Şeyma Subaşı düğün davetiyesini paylaştı ama tabii detayları gizleyerek. Davetiyenin üstüne ise şu notu yazdı:

'Mutluluğunu sosyal medyadan paylaşıp durma Şeyma. Senin paylaşımlarını gören herkes senin mutluluğunu istemiyor falan filan... O sırada ben'

'Mutluluk bir seçimdir arkadaşlar. Ve ben çok mutlu bir insanım. Bazen bunları paylaşmak hoşuma gidiyor. Aman neyse, çoook heyecanlıyım'

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 12:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104