Sibel Can, mutluluğun formülünü buldu!

banner37

Ünlü sanatçı Sibel Can, sahne çalışmalarına son hızla devam ederken, sadeliği ve duru güzelliği ile daha da dikkat çekmeye başladı.

Sibel Can, mutluluğun formülünü buldu!
banner90
banner99

Önceki gün Kıbrıs Les Ambassadeurs Hotel'de sevenleriyle buluşan Sibel Can, Nihan Peker imzalı siyah elbisesi ile görenleri kendisine hayran bıraktı.


Yaklaşık üç saat sahnede kalan ve ‘unutulmayacak konser’ listesine bir yenisini daha ekleyen Sibel Can, kendisini alkışlar ve sevgi sözcükleri ile karşılayan dinleyicilerine sahneden seslendi.


Sibel Can; ‘Maalesef gösterişin, torpilin, kibrin ve egonun ve bir çok şeyin kol gezdiği bu çağda aslında bir duruşun, bir bakışın, bir hayatın sadeliği ne kadar kıymetli. Bunun farkına vardığımızda sadeliğin, mutlulukla dost olduğunu göreceksiniz. Ben uzun zamandır bunun farkındayım. Şanslıyım ve çok mutluyum. Günlük hayatıma, kıyafetlerime, işime, sesime ve her şeyime yansıyor’ dedi.


banner134
Sahneden Cumhuriyet Bayramı’nı da kutlayan güzel sanatçı, her zaman olduğu gibi vatanına ve bayrağına sevgisini tekrar dile getirdi.

Ata’nın sevdiği şarkıları da söyledi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı sahnesinden kutlamayı ihmal etmeyen Sibel Can,  Atatürk’ün sevdiği şarkılar olan “Vardar Ovası” ve “Kırmızı Gülün Adı Var” ı da söyleyerek dinleyicilerine büyük bir sürpriz yaptı.


Tüm salonun ayakta eşlik ettiği şarkılar bir anda dev bir koro tarafından söylendi. Başarılı bir konserin ardından 6 Aralık’ta Köln, 7 Aralık’ta Rotterdam Avrupa konser serilerine başlayacak olan güzel sanatçı, 28 Aralık’ta Antalya’da sahnedeki yerini aldıktan sonra, yeni yılda yine Avrupa’nın birçok şehrinde sevenleriyle kucaklaşacak.


Yılbaşı gecesi konseri için Kıbrıs Les Ambassadeurs Hotel’de sahne alacak olan Sibel Can, yeni yıl ile birlikte kış konserleri serisine aralıksız devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75