Sibel Can’dan yeni albüm

banner37

Ünlü sanatçı Sibel Can, Sevgililer Günü konseri için Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı. Yaklaşık 3 saat sahnede en güzel aşk şarkılarını tüm sevenler için söyleyen Sibel Can, Nihan Peker imzalı elbisesiyle büyüledi

banner87
Sibel Can’dan yeni albüm
banner90
banner99

Güzel sanatçı sahneden dinleyicilerine bir de müjde vermeyi ihmal etmedi. En son yaklaşık iki yıl önce ‘Yeni Aşkım’ adlı çalışmasıyla müzikseverlerle buluşan Sibel Can, İstanbul’a gelir gelmez yeni albüm için stüdyoya kapanacak.

2020 yazında Sibel Can rüzgârı esecek


Yeni albümü için bir süredir şarkı seçimini titizlikle yapan ve bu süreci tamamlayan Sibel Can, karar verilen şarkıların okumaları için stüdyoya girecek.


Yeni albümü için Mustafa Ceceli, Selim Çaldıran, Emre Moğulkoç, Sezgin Gezgin ve sektörün birçok ünlü aranjörü ile çalışacak olan Sibel Can, albümünde 12 şarkıya nefes verecek.


Albümde hem hareketli hem de duygusal şarkılara yer verecek olan güzel sanatçı, yaz boyunca ‘Sibel Can’ rüzgarı estirecek.


Müzik arşivine yeni hitler kazandırmaya hazırlanan usta sanatçı, bu yılın ilkbahar aylarında yeni albümü ile raflardaki yerini alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108