Şiddet görsem susmam

banner37

Çağla Şıkel, şiddeti ortaya çıkaran ve susmayan kadınların varlığıyla mücadelenin sonuç vereceğine inandığını vurguladı

Şiddet görsem susmam
banner90
banner8

Yıllar önce birinci olduğu güzellik yarışmasında jüri koltuğunda oturan Nükhet Duru ile modadan müziğe keyifli bir sohbet gerçekleştiren Çağla Şikel, Kadına Şiddette Uluslararası Mücadele Günü’nde, “Şiddet görsem asla susmam. Şiddeti ortaya çıkaran ve susmayan kadınların varlığıyla bu mücadelenin sonuç vereceğine inanıyorum” dedi.

Şikel, son dönemlerde susmayan ve şiddeti ortaya çıkaran kadınların varlığıyla bu mücadelenin sonuç vereceğine inandığını söyledi. “Statüsü ne olursa olsun kadın kadındır” diyen Şikel şunları söyledi:

banner134
“Ne yazık ki ünlü bir kadın ancak şiddet gördüğünde kendilerinden farklı olmadığımızı anlıyorlar. Kadınlar ne olursa olsun susmamalı. Ben de şiddet görsem asla susmam”.

Erkeklerin güç kaybettiklerinde şiddet göstererek kadınların üzerinde bir güç gösterisi yaptığını söyleyen Nükhet Duru ise, “Aslanım, kaplanım diye yetiştirilen çocuklar gelecekte kadınların üzerinde güç gösterisi yapabiliyor” ifadelerini kullandı.


Nükhet Duru ve Çağla Şikel etkinlikte merak edilen güzellik sırlarını da paylaştı. Kolejen maddesi yüksek gıdalarla beslendiğini belirten Şikel, her akşam kelle paça çorbası içtiğini söyledi. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken Nükhet Duru ise “Bu zamana kadar pahalı kremlere para vermedim, annemden kalan yöntemleri kullanıyorum. 10 sene önce nasılsa öyleyim, ayıp oluyor ama ne yapayım kırışmıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75