Sıla'nın 'darp' olayında yeni iddia

banner37

Şarkıcı Sıla ile kendisini darp ettiğini iddia ettiği eski sevgilisi Ahmet Kural davasında geçtiğimiz gün, yeni bir gelişme yaşandı

Sıla'nın 'darp' olayında yeni iddia
banner99

Sıla, 1 Kasım’da İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Ahmet Kural’dan dayak yediği iddiasıyla şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı aldırdı. Genç şarkıcı vücudundaki darp izlerini gösteren 6 fotoğrafı da savcıya kanıt olarak sundu. O fotoğraf karelerinde, Sıla’nın kollarında ve yüzünde morluklar görülüyordu. Kural ise savcıya verdiği ifadesinde darp iddialarını yalanladı ve 29 Ekim sabahı evinde Sıla ile tartıştıklarını, itiş-kakış yaşandığını söyledi.

Kanal D Haber’de geçtiğimiz akşam yeni görüntüler ortaya çıktı. 30 Ekim gecesi, Sıla’nın darp edildiğini söylediği kavgadan 18 saat sonra çekildiği iddia edilen o görüntülerde bir arkadaşının evinde şarkı söyleyen Sıla’nın yüzünde ve kollarında morluklar görünmüyor. Ancak Sıla bu görüntülerden 1 gün sonra saat 14.00’te hastaneden darp raporu alıyor. O rapora göre Sıla’nın kollarında, yüzünde ve bacaklarında morluklar olduğu belirtiliyor. Delil dosyasına koyulan bu görüntüler incelenmek için savcılığa gönderildi.
 

banner134

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75