Sinema filmi yapacak

banner37

Ünlü sanatçı Seren Serengil, Anneler Günü'nü annesi Nevin Serengil ile birlikte Antalya'da kutladı.

Sinema filmi yapacak
banner99

Banu Noyan organizasyonuyla Antalya'nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Migros AVM'de düzenlenen Anneler Günü etkinliğine katılan Seren Serengil bomba açıklamalar yaptı. Annesiyle ilişkilerinden bahseden Seren Serengil, “Annemin benden tek şikayeti; kendime göre bir eş bulamadım. Çünkü onun kriterlerindeki eş daha dünyaya gelmedi” dedi.

Bugüne kadar kızı Seren Serengil'in yaşadığı evliliklere sıcak bakmayan Nevin Serengil de bunun üzerine hayalindeki damat adayını açıkladı. Anne Serengil, “Ben yaşadığım sürece onun arkasında dağ gibiyim. Benden sonra da onun arkasında benim kadar sağlam duracak birini istiyorum" deyince büyük alkış aldı.

Seren Serengil'in 3 aydır birlikte olduğu Özay Bakır ile henüz tanışmadığını söyleyen Nevin Serengil, “Tanışmadığım için hiçbir şey söyleyemem. Ancak tanıştıktan sonra bir fikrim olabilir” dedi. Bu sözler üzerine Seren de "Annem çok sevecek diye düşünüyorum. Çünkü çok efendi çok düzgün. O da çok iyi yetiştirilmiş bir çocuk" diye konuştu.

Geçtiğimiz aylarda mide ameliyatı olan Seren Serengil, “Ameliyattan sonra çok zayıfladım. Suratım çöktü. Bu nedenle 4 kilo aldım. Böyle de kalsın istiyorum. Biz Türk kadınları yemek yemeyi seviyoruz. Size bir sırrımı vereyim. Canım hamburger istediyse yarısını yiyorum. Diğer yarısını 1 saat sonra yiyorum. Azar azar sık sık yerseniz kilo verirsiniz. Yemeğin yarısını tabaktan dökün. Bu şekilde ayda 6-7 kilo verirsiniz” dedi.

Duymayan Kalmasın programıyla reytingleri alt üst eden Seren Serengil, “Programda her zaman doğruları savunuyorum. Bildiğimden şaşmam. Bana göre Türkiye'de magazini en iyi kullanan Demet Akalın ve Cem Yılmaz" dedi. Serengil, programının yazın Bodrum'da devam edeceğini de açıkladı.

banner134

Serengil, “Bir dönem çok dizi yaptım. Hatta Emrah'la ikili olduk. Ancak şarkıcılık ağır basınca setlerden uzak kaldım. 3 gün önce bir sinema filmi teklifi aldım. Çok istiyorum. Yoğun bir dönemde olduğum için dizi yapmam çok zor” diye konuştu.

 

Mayo tasarlıyor

Ticaretle de uğraşan sanatçı, “İnşaatlara iç tasarım yapıyorum. Ben tasarlıyorum, mimarlar çiziyor. Aynı zamanda bu yaz için çok güzel mayolar hazırladım. Taşlı, süslü mayolarımı yakında sizlerle paylaşacağım" diyerek yoğun bir dönemde olduğunu söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75