banner6

Sinemanın unutulmaz isimlerine ödül yağdı

banner37

Türkiye’de Engelsiz Yaşam Vakfı’nın “2016 Yılı En İyileri Ödül Töreni” yapıldı

Sinemanın unutulmaz isimlerine ödül yağdı
banner150

banner150 banner150

Türkiye’de Atilla Kaplakarslan’nın başkanı olduğu Engelsiz Yaşam Vakfı’nın “2016 Yılı En İyileri Ödül Töreni” oldukça renkli geçti.

Bu yıl “Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülleri”ne Nebahat Çehre, Ediz Hun, Ertuğrul Özkök, Kamuran Akkor ve Engin Çağlar layık görülürken, sinemanın önemli kadın oyuncularından Ayşen Gruda’ya “Yaşam Boyu Ustalık Ödülü” verildi. Ödülü torunu Emre’yle almaya gelen ve sahneye çıkarken ayakta dakikalarca alkışlanan Ayşen Gruda, esprileriyle salondakileri kahkahaya boğdu. Gruda, “Aslında hayatımızdaki en büyük engel anlayışsızlık ve sevgisizlik. İkisinin de tedavisi mümkün değil” dedi. Haçiko Özel Ödüllerini ise Ferhat Göçer, Tamer Karadağlı, Cemal Hünal, Cansel Elçin aldı.

Pek çok ünlü ismin ödül almak için katıldığı gecede, Ömür Gedik’in kurucusu olduğu ve sokak hayvanları için çalışan Haçiko Derneği’ne destek verilen törende ayrıca Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından bu sene Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu’ndan mezun 50 kız çocuğuna da iş bursu sağlandı.

Vizyon Production & Bonart Ajans tarafından gerçekleştirilen, Vatan Şaşmaz ile Deray Yurdakul’un sunuculuğunu yaptığı, Ayça Kuru’nun ise röportajlarıyla renk kattığı geceye sanat, politika, sinema, TV, sahne ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2017, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104