Şöhret, özel hayatımdan rol çalamaz

banner37

Gülben Ergen, bir dergi için verdiği röportajda ''Şöhretin bedeli ağır oldu mu?” sorusuna yanıt verdi:

Şöhret, özel hayatımdan rol çalamaz

Son şarkısı ''İnfilak'' ile adından sıkça söz ettiren başarılı sanatçı Gülben Ergen, Almanya'da Türkçe yayımlanan Vitrin Dergisi için müzik yazarı Kaan Ölker'in sorularını yanıtladı.


''Öğrendim Ki'' kitabında ''Şöhret dolabımda asılı bir elbise'' diyen Gülben Ergen, müzik yazarı Kaan Ölker'in ''Şöhretin bedeli ağır oldu mu?'' sorusuna ''Elbette, şöhret taşınması zor bir mesele ama 26 yıl olmuş artık. Özel hayatımdan, çocuklarımdan, sporumdan, sağlığımdan rol çalamaz. Şöhret için çalışmak yerine başarılı olmak için çalıştım hala da öyle yapıyorum” yanıtını verdi.


Kendi sesini dinlemekten keyif alıp almadığı ve hangi tarz şarkıları kendine yakıştırdığı sorulunca özeleştiri yapan Gülben Ergen, ''Elbette, seviyorum ve keyif alıyorum. Sözlerine inandığım şarkılarım var benim. Hepsinin yaşanmışlıkları var, hepsini hissediyorum. Duygusal şarkılarda daha iyi, daha kendim gibi hissediyorum kendimi. Stüdyoda ses telleriniz, hisleriniz ve mikrofon ile başbaşa kalıyorsunuz. Bir odanın içinde. Müthiş bir duygu bu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER