banner6

Somer Sivrioğlu'nun gömleği sosyal medyaya damga vurdu

banner37

Kıyafet tercihleriyle sık sık gündem olan ünlü şef Somer Sivrioğlu, son olarak 1990'lı yıllarda popüler olan desenli perde kumaşından bir gömlek giydi. Somer Sivrioğlu'nun gömleği sosyal medyaya damga vurdu. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, yarışmadaki kıyafet tercihleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü isim, yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde giydiği gömlekle de gündem oldu.

Somer Sivrioğlu'nun gömleği sosyal medyaya damga vurdu
banner99

51 yaşındaki sevilen şef, 1990'lı yıllarda neredeyse her evde bulunan çiçek desenli perde kumaşından diktirdiği gömleği giydi. Yarışmacılardan Gamze'nin "Üzerinizdeki görünce çocukluğum aklıma geldi" yorumuna gülerek cevap veren Sivrioğlu, "90'lar perdeleri" dedi.

Daha önce de tercih ettiği takımlarla adından söz ettiren Sivrioğlu, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Hakkında yapılan eğlenceli yorumları gören Sivrioğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Korumalar, beni bırakın anneanne evindeki perdeleri koruyun" dedi.

İşte o gömlek...

Geçtiğimiz günlerde bir mekana koruma ordusu eşliğinde girerken görüntülenen Somer Sivrioğlu, hakkındaki eleştirilere cevap verdi. Instagram hesabından sitem eden ünlü şef, "Tanımayanların eleştirisi, vicdansızca olsa bile normaldir. Enteresan olan, tanıdığı, bildiği halde, sesini çıkarmayanlar. Hepinizin canı sağ olsun" dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104