banner6

Soner Olgun'dan nostalji

banner37

Soner Olgun'dan nostalji
banner150

banner150 banner150

   Kıbrıs gecelerinde yıllardır sahne alan Soner Olgun, her cumartesi olduğu gibi bu hafta da Girne’deki “Letafet”teydi. Üç saati aşkın süre sahnede kalan sanatçı, Türk müziğinin efsane şarkılarıyla konuklarına nostalji dolu bir gece yaşattı.
   Ünlü sanatçı Soner Olgun, Girne’deki Merit Park Hotel’in gözde eğlence mekânı Letafet Lounge Bar’da sevenlerinin karşısındaydı. Olgun, bir Nazım Hikmet şiirinden bestelenen “Seviyorum Seni” ile başladığı programı boyunca Aşık Mahzuni Şerif, Ahmet Kaya, Cem Karaca, Barış Manço, Zülfü Livaneli, Erkin Koray ve Tanju Okan gibi Türk Müziği’ne damgasını vurmuş sanatçıların unutulmaz eserlerini seslendirdi.

   Letafet’i dolduran izleyiciler, konserin ilk bölümünde “Deniz Üstü Köpürür”, “Seviyorum Seni, “Leylim Ley, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş”, “Sevenler Ağlarmış”, “Çav Bella” gibi ölümsüz eserlerde Olgun’a büyük bir coşkuyla eşlik ettiler.
   Güçlü sesi ve yorumuyla olduğu kadar sazıyla da konuklarına müzik şöleni sunan Olgun, gece yarısından sonra nostaljinin dozunu iyice yükseltti. “Buluşalım Kordon”da ile başlayan romantik şarkılar geçidi, “Bir Teselli Ver”, “Çapkınım Hovardayım”, “Dilek Taşı”, “Yıldızların Altında”, “Sevil de Sevme”, “Unut Sevme Beni”, “Kalamış”, “Öyle Sarhoş Olsam Ki”, “Deniz ve Mehtap”, “Arkadaş”, “Can Bedenden Çıkmayınca”, “Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine" ile sabah saat 02.00’ye kadar sürdü.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104