banner6

Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın...

Sosyal Medya
banner150

banner150 banner150

Sosyal medyada aktif

Tanınmış ve sevilen başarılı iş insanları arasında olan Bahar Denizoğlu sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında olmaya devam ediyor. Bahr geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yeni fotoğraflar paylaştı.

Nice mutlu yıllara Arif

Cevdet ve Bengi Aktepe çifti oğluları Arif Aktepe’nin yeni yaşını kutladı. Aktepe çifti aile arasında gerçekleştirdikleri doğum günü partisi fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Efsane geri döndü

Ülkemizin başarılı isimlerinden Eser Harper bir ilke imza atarak 2021 KTM 450 Rally Factory Replica Dakar Rally motorunu Kıbrıs’a getirdi. Harper daha önce birçok kez yurt dışında Kıbrıs adına yarışarak büyük başarılar elde etmişti. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaşarak sponsorlarına teşekkür etti. Uzun bir aranın ardından yarışlara tekrar katılması beklenen Eser Harper için sosyal medyada efsane geri döndü yorumları yapıldı.

“TRX’in önemi”

Kıbrıs’ın başarılı voleybolcusu ve TRX Eğitmeni olan Lema Şeyh sosyal medya hesabından TRX hakkında bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Şeyh TRX’in insan vücudundaki önemini ve neler yapılabileceğini sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor.

(Hazırlayan: Devrim Eyyubi)

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104