Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner8

Yeni profil

Ülkemizin tanınmış ve başarılı genç iş insanları arasında olan Bikem Hasçelik sosyal medya hesabındaki profil fotoğrafını güncelledi. Bikem’in yeni fotoğrafı sosyal medya takipçileri tarafından haftanın beğenilen kareleri arasındaydı.

“Söylediklerimden çok sustuklarımda saklıyım”

Kıbrıslı müzisyenlerden Eda Girgin sosyal medya hesabından yeni fotoğraf paylaştı. Eda’nın fotoğrafı ve fotoğrafına yazdığı özlü sözler takipçileri tarafından beğenildi. Eda fotoğrafının altına “'Söylediklerimden çok sustuklarımda saklıyım . . ve gizlediklerimde gizliyim . . Beni anlamak için, konuştuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin . . Aklım sükutu sever benim . . Çünkü çok ağır ödeştik biz hayatla . . Üç noktalar koymaz bana . . Her susuşuma karşılık cevap olan gülüşlerim var benim . . . ' ifadelerini kullandı.

banner134

Sağlıkla büyüsün

Hatice ve Koray Birşen çiftinin minik kızları Canan dünyaya geldi. ikili mutlu haberi sosyal medya hesaplarından dostlarıyla paylaştı.

Teniste başarılı

Ülkemizin başarılı ve genç tenisçilerinden Sehan Şeyh sosyal medya hesabından antreman yaptığı sırada çekilen fotoğrafını paylaştı. Sehan’nın fotoğrafı geçtiğimiz hafta sosyal medyanın dikkat çeken kareleri arasındaydı.

(Hazırlayan: Devrim EYYUBİ)

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75