Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner99

Hayırlı yaşlar

Ülkemizin genç ve başarılı işletmecilerinden Andaç Çetiner geçtiğimiz hafta yeni yaşını kutladı. Andaç sosyal medya hesabından yeni yaşını kutlayan dostlarına teşekkür etti.


Ekibini çok seviyor

Kıbrıs’ın başarılı spor eğitmenlerinden Asal Salimi spor sonrası ekibiyle çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Asal fotoğrafın altına Aynaya baktığım da güzel bir aile görüyorum, çok severim sizi” notunu düştü.

Fotoğrafı dikkat çekti

At sporlarına olan tutkusuyla tanınan Mekselina Korkusuz geçtiğimiz haftalarda çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından dostlarıyla paylaştı. Mekselina’nın fotoğrafı geçtiğimiz haftanın dikkat çeken paylaşımları arasındaydı.

banner134

Yedi yıl aradan sonra

Ülkemizin başarılı ve önde gelen dövme sanatçısı Özel Ünerdi tatil günlerini balık avında değerlendiriyor. Balık avına büyük tutkusu olan Ünerdi yakın dostu Batuhan Coşkuner’le çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Özel paylaşımının altına yedi yıl aradan sonra dalmaya başladığının notunu düştü.

Güzel havanın keyfini çıkardı

Mağusa’nın tanınmış iş insanlarından olan Senem Karabağdatlı geçtiğimiz hafta havanın güzel olmasını fırsat bilerek Othello Kalsesini ziyaret etti. Senem çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

(Hazırlayan: Devrim EYYUBİ)

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75