Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner99

Ülkemizin genç ve başarılı isimlerinden DJ Mustafa Atik yeni singl çalışmasını sosyal medya hesabından duyurdu. Atik sosyal medya hesabından “Yeni single çalışmam "Show Me"  tüm önde gelen dijital müzik platformlarında, Soundeo Records etiketiyle satışta. Umarım beğenirsiniz!” notuyla paylaştı.

Nice mutlu yıllara

Başarılı iş insanlarından Bahar Denizoğlu geçtiğimiz haftalarda annesinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutladı. Bahar fotoğrafın altına “İyi ki Doğdun Annem Canım, Herşeyim Tek Desteğim” notunu düştü.

Yeni profil

Sosyal medyanın aktif isimlerinden Hece Sabit geçtiğimiz hafta profil fotoğrafını yeniledi. Hece’nin yeni fotoğrafı sosyal medyanın dikkat çeken kareleri arasındaydı.

banner134

Dünya diş hekimleri günü paylaşımı

Genç ve başarılı diş hekimi Yasemin Tözün geçtiğimiz hafta diş hekimleri günü nedeniyle sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Tözün paylaşımında kendinin ve tüm meslektaşlarının gününü kutladı.

Birlikte uzun yıllara

Kıbrıs’ın tanınmış ve sevilen isimleri arsında olan Ömer Akama eşi Hatice Özan’nın yeni yaşını sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile kutladı. Akama fotoğrafın altına “Erkeğin mutluluğu kadından, kadının mutluluğu çocuktan, çocuğun mutluluğu ise, annesini seven bir babadan geçer. İyi ki doğdun bebeğim.” Notunu yazdı.

(Hazırlayan: Devrim EYYUBİ)

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75