Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner99

Yeni profil fotoğrafı

Ülkemizin başarılı seslerinden Ayşegül Zaim sosyal medya hesabındaki fotoğrafını güncelledi. Zaim’in yeni sosyal medya fotoğrafı sosyal medyanın dikkat çeken kareleri arasındaydı.

Ezgi stüdyoda

Kıbrıs’ın başarılı seslerinden Ezgi Özcan son dönemlerin en üretken isimleri arsında yer almaya devam ediyor. Sık sık yeni projeler ile dinleyicilerinin karşısına çıkan Özcan geçtiğimiz hafta yine stüdyo da çektirdiği fotoğrafını yeni bombalar geliyor hazır olun notuyla paylaştı.

Uçtu uçtu Sami uçtu

banner134
Sporcu kariyeriyle tanınan Sami Hamidi basketbol oynarken çekilen fotoğrafını sosyal medya ortamın da paylaştı. Sami’nin fotoğrafı geçtiğimiz hafta sosyal medyanın öne çıkan kareleri arasındaydı.

Nice mutlu yıllara

Ülkemizin başarılı seslerinden Vasfiye Çakırtaş geçtiğimiz hafta yeni yaşını kutladı. Vasfiye doğum günü gecesi sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşarak doğum günü kadını notunu düştü.

Yüzmeyi ihmal etmiyor

Spora olan tutkusuyla tanınan spor eğitmeni Yazgı Aşut sonbahar olsa da yüzmeyi ihmal etmediğini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile gösterdi. Yazgı’nın fotoğrafı sosyal medyanın dikkat çeken kareleri arasındaydı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75