Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner8

“Sevgi bir insana verilebilecek en güzel şeydir”

Kıbrıs’ın tanınmış isimlerinden Lefkoşa Tasdik memuru Aynur Samancıoğlu sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında. Aynur çektiği fotoğrafı “Sevgi bir insana verilebilecek en güzel şeydir.. Ama unutma ki herkese verilecek kadar da ucuz değildir.” Notuyla paylaştı.

“Şükürler olsun”

Bengi Öztonga Aktepe hafta sonu tatilini oğlu ile değerlendirdi. Bengi oğlu ile hafta sonu deniz keyfi yaptığı sırada çekilen fotoğraflarını “Sahip olduğum her an her şey için şükürler olsun” notunu düştü.

banner134
Sosyal medyada aktif

Ülkemizin genç ve başarılı kadın kuaförlerinden Fikrican Özdemir sosyal medya hesabını altif kullanan isimler arasında. Özdemir sosyal medya hesabından mesleğiyle ilgili sık sık paylaşımlarda bulunuyor.


Hayvanları seviyor

Kıbrıs’ın tescilli güzelleri arasında olan Melisa Aksaç veteriner hekim olarak mezuniyetinin ardından çalışmalarına devam ediyor. Hayvanlara verdiği önem ve değer ile sürekli sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Aksaç sosyal medya hesabından da sürekli bu konuda bilgiler veriyor.


Hafta sonu keyfi

Motocross tutkunu olan ve Lefkoşa’nın tanınmış sevilen isimlerinden olan Tektan Kafidir hafta sonu motor turu yaptı. Tektan motoru ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

(Hazırlayan: Devrim EYYUBİ)

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75