Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner8

Yılbaşı pastasını erken kesti

Kıbrıs’ın tanınmış isimleri arasında olan Esra Öz yeni yıl pastasını kestiğini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. Esra fotoğrafının altına “Ares: Anne pastamızı keselim 2021’e hayırlısıyla girelim” notunu düştü.

Sosyal medyada aktif

Girne’nin tanınmış genç iş insanlarından Hülya Bay sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında. Hülya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor.

Kayıtlar hazır

İzber Tarman son parçasının kayıtlarını tamamladığını sosyal medya hesabından duyurdu. İzber tek eksiğin klip olduğunu dile getirerek yakında klip çalışmasının da tamamlayacağının müjdesini verdi.

banner134

Şampiyonlar ligi

Ülkemizin tanınmış isimleri Rauf Denktaş, Kayhan Hürdeniz, Caner Oshan, Mehmet Yücel, Bayar Piskobolu, Günay Kuyucuoğluları ve Mehmet Mişon’un aralarında bulunduğu ekip çektikleri fotoğrafı sosyal medya da paylaştılar. Fotoğrafa sosyal medyada Şampiyonlar Ligi fotoğrafı benzetmesi yapıldı.

“Bizler Pozitifiz”

Ülkemizin sevilen isimlerinden Ufuk Katırcı sosyal medya hesabından çalışma arkadaşlarıyla çekilen fotoğrafı paylaştı. Katırcı fotoğrafın altına “PCR Testlerimiz negatif ama bizler pozitif” notunu düştü.

(Hazırlayan: Devrim EYYUBİ)

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75