banner6

Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyada sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner8

Bir arada

Ülkemizin başarılı isimleri buluştu. Ahmet Evan geçtiğimiz hafta yakın dostlarıyla birlikte Kıbrıs’ın başarılı seslerinden olan Didem Gerçek’i dinlemeye gitti. Didem konuklar arasında Evan’ı görünce birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.


Hafta sonu tatili

Alanyalı Turizmci Bilal Baysal geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıslı dostları Sadık Gürses, Bora Baykara, ve Ali Erdener ile birlikte vakit geçirdi. Kıbrıs’ın güzel havasını fırsat bilen eski dostlar kısa tatilin tadını çıkarırken çektikleri fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Nice senelere

banner134

Dikmen Gücü Spor Kulübü antrenörü Erman Çelik eşi Civan Çelik ile evlilik yıl dönümlerini Bolu’da çektirdikleri fotoğraf ile kutladı. Çelik birlikte çekilen fotoğrafı nice yirmi senelere iyi ki hayatımdasın notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.  

Gerimi döndüler?

Uzun yıllar açılış ve tanıtımların en çok aranan isimleri arasında olan Hande Bozkurt ve Seniha Kanatlı uzun bir aranın ardından geçtiğimiz hafta Gönyeli Spor Kulübünün dayanışma gecesinde yer aldılar. Sosyal medya hesaplarını aktif hale getiren ve gecede yer alan ikili geri mi döndüler sorularını akıllara getirdiler.

“Omuz omuza nice senelere gardaş”

Mehmet Dolmacı Yücel yakın dostu Rauf Denktaş’ın yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile kutladı. Yücel paylaştığı fotoğrafın altına “Omuz Omuza Nice Senelere Gardaş” notuyla paylaştı.

Kuş bakışı Hande

Hande Sarıtaş sosyal medya hesabındaki profil fotoğrafını değiştirdi. Hande’nin çimler üzerindeki farklı açıdan çekilen fotoğrafı sosyal medyanın dikkat çeken kareleri arsındaydı.

(Hazırlayan: Devrim Eyyubi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88