banner6

Sürprizlerle dolu açılış

banner37

Cratos Premium Hotel bünyesindeki Mad Club, bu akşam kış sezonuna başlıyor

Sürprizlerle dolu açılış
banner150 banner151 banner143

   Kıbrıs’ın çeşitli eğlence mekanlarında sektörün nabzını tutmuş, gece hayatının tanınmış simalarından Bayram Sözüdoğru ve Berk Namsoy’un işletmesini üstlendiği Mad Club, bu akşam kapılarını eğlence severler için açıyor.

   Geçtiğimiz yıllarda birbirinden özel şovlarla kış mevsiminin soğuk atmosferini ısıtan Mad Club, bu sezonda da kışa bomba gibi şovlarla girecek. Bir birinden özel organizasyonlarla eğlencenin nabzını tutmaya devam edecek olan Mad Club’ın açılış gecesi için yoğun ilginin olduğu açıklandı.

Resident DJ'ler Umut ve Alperen

   Cratos Premium Hotel Port Cratos bünyesindeki eğlence merkezinde, cuma ve cumartesi günleri Resident DJ olarak ülkemizin başarılı ismi Umut Özsoy ve genç neslin aranılan ismi Bilgehan Alperen (BillDalton) kabin başına geçecek.

‘Farkı bizimle hissedeceksiniz’

   Yıllardır sektörün içerisinde olan kişiler olarak alışılmışın dışında etkinlikler yapmayı planladıklarını söyleyen Bayram Sözüdoğru ve Berk Namsoy, "farkı bizimle hissedeceksiniz" dedi.

   Sürpriz DJ'lerin yanı sıra yapacakları özel organizasyonlar için şimdiden heyecanlı olduklarını dile getiren ikili, ayrıca 2017 yaz ayı için de Cage Club'a özel isimlerle görüşmelerin sürdüğünü ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2016, 12:56
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110