Tango'da şov zamanı

banner37

“Cyprus Tango Kamp”, hafta sonu Le Chateau Lambousa’da başlıyor

Tango'da şov zamanı
banner90

Tango Siempre ile Mustango’nun 28 Haziran- 1 Temmuz 2018 tarihlerinde Le Chateu Lambusa’da birlikte organize ettiği “5. Cyprus Tango Camp” dünyanın pek çok ülkesinden 200’ü aşkın tango severi bir araya getiriyor.

banner9
Dünyaca ünlü Orquestra Tango En Vivo ile Lo Que Vendra’nın sahne alacağı Cyprus Tango Camp’ta geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl yine “Tango Siempre Show Team’in gösterisi yer alacak. Maestrolar; Simone & Gioia, Özgür & Elenonora, Raşit & Ayşegül ve Burak & Dilara gösterileri ile tango severlerin karşısına çıkacak.

Perşembe, cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere dört gün devam edecek Cyprus Tango Camp’ta müzikleri; DJ Rash, DJ Bülent, DJ Samaha, DJ Murat, DJ Ümmü, DJ Gülfem ve DJ Musy yapacaklar 5. Cyprus Tango Camp’ta Gala gecesi 30 Haziran 2018, cumartesi günü yapılacak. Seçkin davetli topluluğunun yer alacağı Gala Gecesi’nde tango severler Tango En Vivo Orkestrası’nın canlı performansı ile dans etme şansını yakalarken, aynı gece sahne alacak maestroların şovlarını da izleme şansı bulacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108