banner6

Tatil için Kıbrıs'ı önerdi

banner37

Oyuncu Berna Laçin, Türkiye’de yayınlanan bir gazetede yer alan köşe yazısında Kıbrıs’ın havasını, yemeklerini, tarihi ve turistik yerlerini övdü

Tatil için Kıbrıs'ı önerdi
banner151 banner143

Devrim EYYUBİ
 

Ülkemize tiyatro oyunu sahnelemek için gelen Berna Laçin, Türkiye’de yayınlanan Vatan gazetesindeki köşe yazısında Kıbrıs’ı övdü, tatil için en uygun ve en güzel ülke olduğunu yazdı.

“Hoşgeldin Boyacı” oyununun turnesi kapsamında Kıbrıs’a gelen Berna Laçin, Mağusa, Girne ve Lefkoşa’nın tarihi ve turistik bölgelerini gezdi, gözlemlediklerini de kaleme aldı.

Köşe yazısında Laçin, ailesinin 25 yıldır Girne’de yaşamasından dolayı Kıbrıs’ın ikinci vatanı olduğunu dile getirdi.

Laçin yazısında Kıbrıs’ta dövizin değil Türk Lirası’nın kullanıldığını ve bunun Türkiye vatandaşları için güzel bir fırsat olduğunu yazdı.

Berna Laçin yazısında, Türkiye’den Kıbrıs’a gelmek için bilet fiyatlarının da yurt içi biletlerine göre çok uygun olduğuna vurgu yaptı. Adada gezilecek ve görülecek birçok tarihi, turistik yerlerin olduğuna değinen Laçin, Kıbrıs’ın yemeklerinden de “baş döndüren yemekler” olarak bahsetti.

Laçin, bahar havasının gelmesiyle okuyucularına tatil için Kıbrıs’ı tercih etmelerini önerdi ve Kıbrıs’ın bu mevsimde tam bir cennet havasına sahip olduğunu dile getirdi. Başarılı oyuncu, köşe yazısının yanı sıra Instagram hesabından da Kıbrıs’ta çekilen fotoğraflarını paylaştı.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 10:27
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104