Tatlısu Festivali, dopdolu geçecek

banner37

Tatlısu Belediyesi’nin bu yıl düzenleyeceği 14.Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali 5-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek

banner87
Tatlısu Festivali, dopdolu geçecek
banner90
banner99

Final Organizasyon işbirliğiyle yapılacak festivalde çok güzel 4 gün yaşanması bekleniyor.


5 Eylül’de kortej yürüyüşüyle başlayacak festivalde, açılış konuşmaları yapılacak, gösteriler sunulacak. Ardından uluslararası halk dansları şöleni olacak, Fire Strom Ateş Show sahneye çıkacak.


KKTC, Türkiye, Meksika, Hırvatistan, Makedonya ve Slovakya halk dansları şölenine katılacak ülkeler arasında.


Festivalin ikinci gecesi 6 Eylül Perşembe akşamında ise jimnastik gösterileri, kukla karnavalı, çocuklar güzeldir geçidi yarışma heyecanı ve Grup Gancelli konseri var.

Paul Dwyer ilk kez Tatlısu'da sahne alacak                                                     


Dillirga ve Mağusa Limanı şarkılarına kattığı yorumuyla bilinen İskoç sanatçı Paul Dwyer, 7 Eylül Cumartesi akşamı grup The Bandits ile ilk kez Kıbrıs'ta sahne alacak.


Sanatçının geniş repertuarında Kıbrıs’a özgü başka parçalar ile de sürpriz yapması bekleniyor.


Festivalin son iki gününde ise uluslararası halk dansları, illüzyon şov, Make-Up profesyonel makyaj sanatı şovları festival programında yer alacak.

Final pazar akşamı


Yusuf Hüdan anısına Offroad yarışması, plaj güreşleri, Bocce yarışması ve tavla turnuvası gündüz yapılacak etkinlikler arasında yer alacak.


Festivalin finali 8 Eylül Pazar akşamı yapılacak. Aynı gece uluslararası halk dansları, Meksika ateş ve Led Şov’un gösterileri, Rap müzik konseri, Pablo ve Rookie sahnesi final gecesi sunulacak.


Festivalin finalinde ise efsane grup Kurtalan Ekspres konseri olacak.


Ülkemiz sanatçılarından Şafak da sahne alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108