Tatlısu Harnup Festivali, başladı

banner37

Tatlısu Harnup Festivali, başladı
banner90
banner8

Tatlısu Belediyesi’nin Final Organizasyon işbirliğiyle, Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda düzenlediği 14. Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali başladı.

   Açılış gösterilerindeki Kukla Karnavalı büyük ilgi çekti, illüzyonist Enver Ertaş’ın gösterisi hayretler uyandırdı, Fire Storm ise müthiş gösterileriyle büyüledi.

   Uluslararası Halk Dansları Şöleni’ne ise KKTC, Türkiye, Meksika, Slovakya ve Makedonya ülkeleri katıldı.

Bu akşam İskoç Paul rüzgârı esecek

   Festivalin 3. gecesi olan bu akşam, uluslararası halk danslarıyla başlayacak. Enver Ertaş ile illüzyon gösterisinin ardından, Afrika’dan gelen Afrika Akrobasi Şov muhteşem gösterileri ile geceye renk katacak. Gecenin finalinde Ünlü İskoç sanatçı Paul Dwyer & Grup Bandits Kıbrıs şarkılarının da bulunduğu güzel repertuarıyla sahne alacak.

   Gecede Make-Up artist fırçası ile dileyenlere ücretsiz makyaj yapacak. Gündüz etkinliklerinde ise Offroad ve Plaj Güreşleri yapılacak.

Final, grup Kurtalan Ekspres’ten

    Festival pazar günü gündüz Bocce, Judo ve Tavla turnuvaları ile başlayacak. Saat 20.00’da ise uluslararası halk danslarıyla devam edecek. Sihirli ve eğlenceli sunumların ardından Meksika ekibi Ateş ve Led Şovları ile festivale büyük renk katacak.

   Rap konserinde Pablo ve Rookie sahne alırken, festivalin finalinde Türkiye’nin efsane grubu Kurtalan Ekspres yerli sanatçımız Şafak’ında konuk olarak katılımıyla güzel bir konser yaşatacak. Make-Up artist fırçasıyla ücretsiz makyaj yapmaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75