banner6

Tatlısu, 'Harnup Festivali'ne hazır

banner37

''Muhtemel Aşk'' şarkılarıyla ünlenen “Grup Yirmi7” ve güçlü yorumcu Ali Altay, konser verecek

Tatlısu, 'Harnup Festivali'ne hazır
banner8

Tatlısu Belediyesi’nin düzenlediği 11.Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali, 7-10 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Final organizasyonunun katkısıyla hazırlanan festivalde, ünlü isimler ve gruplar sahne alacak.

Festivalde neler var?

 Amerika'dan gelen ve müzik listelerinde ''Muhtemel Aşk'' şarkılarıyla Türkiye’de ilk sıraya yerleşen “grup yirmi7” aldıkları bir takım ödüllerden sonra 43. Altın Kelebek ödüllerinde de en iyi müzik grubu ve en iyi şarkı kategorilerinde aday. “Grup yirmi7” ilk kez Kıbrıs'ta 10 Eylül Cumartesi akşamı Tatlısu’da sahne alacak.

Türkiye'nin Anadolu rock müzikteki ünlü isimlerinden Ali Altay geniş repertuarı ve güçlü yorumları ile festivalde 8 Eylül perşembe akşamı seyircileri mest edecek. Aynı akşam Grup Performans da sahnede olacak. Festivalde ayrıca yine Kıbrıslı gruplardan Ekrem Çelik ve Akustika, 9 Eylül’de Yetenek Sizsiniz finalistlerinden komedyen illüzyonist Enver Ertaş da dört gece boyunca farklı farklı gösterilerle sahneye çıkacak.

Şovlar hayret uyandıracak!

Sunuculuğunu Mustafa İlteralp'in yapacağı festivalde uluslararası halk danslarının yanı sıra Afrika’dan 2 ayrı akrobasi şov grubuyla Rusya’dan akrobasi ve dans şovları, Dance of Fire’ın ateş gösterileri izlemeye gelenleri hayretler içinde bırakacak. Dört gün sürecek festivalde ayrıca çeşitli yarışma ve turnuvalar yer alacak.

banner134

 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2016, 09:34
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104