Tatlısu’da ‘Kurtalan Ekspres’ efsanesi

banner37

Tatlısu Belediyesi’nin bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği Uluslararası Harup Festivali, yoğun ilgi gördü. Ateş ve illüzyon gösterileri ile dans şovlar, festival boyunca merakla izlendi

banner87
Tatlısu’da ‘Kurtalan Ekspres’ efsanesi
banner90
banner99

Harup Festivali bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda ve Final Organizasyon işbirliğiyle düzenlendi.


Festivalin finalinde efsane grup Kurtalan Ekspres konser verdi. Yerli sanatçımız Şafak da dört şarkı seslendirdi. Harup ürünlerini tanıtarak, yaygınlaşmasını hedefleyen festivale KKTC dışında Türkiye, Meksika, Slovakya ve Makedonya’dan halk dansları grupları da katıldı.


Dört güzel gecenin finalinde illüzyonist Enver Ertaş, sihirli gizemli ve eğlenceli gösterileri izleyen halkı hem güldürdü hem de düşündürdü. Meksikalı ateş ve led şovcularının gösterileri oldukça çok beğenilirken bol bol alkış aldı. Gece rap konseri Paplo ve Rookie sahnesi ile gece devam etti. Make-Up artist Sahavet Aslan fırçasıyla makyaj sanatı yine 3 saatlik performansı ile gecede kuyruklar oluşturdu.


Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orcan, belediye meclis üyelerine, belediye çalışanlarına, sponsorlara ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Ayrıca Final Organizasyon Direktörü Yıltan Tozakı'yı özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75