Terziler beni sevmez

banner37

Terziler beni sevmez
banner87

   Diva Bülent Ersoy, Şeker Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Concorde Otel’de, sahne aldı. Bülent Ersoy, Concorde Otel’de bulunan konuklara şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşattı.

   Bülent Ersoy’un göğüs dekolteli kıyafeti de dikkat çekti. Gecede konuklar arasında bulunan Mahmut Tuncer’i sahneye davet eden Bülent Ersoy, altı şarkıda düet yaptı.

  Bülent Ersoy, sahnede doğum gününü de kutladı. Ersoy’a yaşının sorulması ile birlikte Ersoy, “Benim yaşım yok” cevabını verdi.

   Bülent Ersoy, kıyafetiyle ilgili sorulara ise, “Kıyafetimi bu bayram için otuz yıllık dostum Nur Yerlitaş dikti. Terziler beni çok sevmez çünkü ben zor beğenen bir kadınım provalara geç kalırım, yumurta kapıya sıkışınca giderim. O yüzden birçok terzi benden hoşlanmaz ama ayıp olmasın diye de bana bir şey hissettirmezler” şeklinde konuştu.

   Gülşen Saraçoğlu ile Demet Akalın’ın arasının bozuk olmasının kendisini etkileyip, etkilemediği sorulan Ersoy, “Ben bu konulara girmem. Onlar çok iç içe yaşayan insanlar, aralarında sorunlarını çözerler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER