Tilbe: Sahne kimsenin babasının malı değil

banner37

Tilbe: Sahne kimsenin babasının malı değil
banner99

Yıldız Tilbe, Kurban Bayramı’nın son gününde Kıbrıs Concorde Luxury hotelde sahne aldı. Şık sahne kıyafeti ile dikkat çeken Tilbe, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

   Gazetecilerin “Hadise hanım harbiye konseri için “Mekanın sahibi geldi” mesajı yayınladı. Siz buna katılıyor musunuz?” sorusuna “Sahne kimsenin babasının malı değil, sahne hepimizin. Hepimizin ortak malı, sahne o anda kim o sahnede ise onundur. Dükkan onun yani onun için hepimize başarılar diliyorum” diyerek adeta Hadise’ye mesaj gönderdi.

   “Sizce Türkiye’nin starı Tarkan mıdır?” sorusuna ise Tilbe, “Türkiye’nin birçok starı var. Hepimiz starız, kimisine göre bu Tarkan, kimisine göre Sibel Can, kimine göre de ben. Yani herkesin starı değişiyor” dedi.

“Reynmen’i Yıldız kaptı”

   Son günlerde sanatçılarla sosyal medya adresinde girdiği polemikler ile gündemde olan Reynmen ile görüştüğünü söyleyen Yıldız Tilbe, sürpriz bir projenin de müjdesini verdi.

   Rap müziğinin popüler olmak için geç kaldığını söyleyen Tilbe, “Rap müzik, Türkiye’de ilk olarak 1994 yılında Cemali başlatmıştı. Ben de Rap müziği severim, hatta Tupac dinliyorum” dedi.

   Reynmen ile bir kahve içeceklerini söyleyen Tilbe, “Geçenlerde Reynmen ile konuştuk ve bir kahve içeceğiz. Onunla bir düet yapmak istiyorum. Bence çok güzel olacak” diyerek müjdeyi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75