Türkiye’nin tanıtımı için objektif karşısına geçti

banner37

Türkiye’nin tanıtımı için objektif karşısına geçti
banner99

Yaptıkları workshoplarla dikkat çeken Türkiye Fotoğraf Grubu (TFG) Başkanı Zeki Çelik önderliğinde, “Miss and Mr fashiontv Güzellik Yarışması” bu yıl ki birincisi Dilara Kırmıt ile yeni bir proje için bir araya geldi. Dünyaca ünlü moda kanalı FashionTv üzerinden 202 ülkede yayınlanacak çekimler için on dört tanınmış moda fotoğrafçısı yer aldı.

fashiontv Türkiye Başkanı Enis Onat proje ile ilgili, " Ülkemizin dünyadaki tanıtımına katkıda bulunmak için kraliçemiz Dilara Kırmıt, çok önemli moda fotoğrafçılarının objektiflerinin karşına geçti. Bu tarz çalışmaları devam ettireceğiz. Moda tasarımcısı, fotoğraf sanatçısı ve modellerimizi ülkemizin güzellikleriyle fashiontv ekranlarından tüm dünya ile buluşturmaya sürdüreceğiz " dedi. Projede moda tasarımcısı Fırat Kaplan’ın iki koleksiyonu kullanılırken, projede yer alan fotoğraf sanatçıları ise alfabetik sıraya göre şöyle;

banner134

Çağatay Çeşmecioğlu, Didem Yüksel, Enver Akgün, Ercüment Turan, Hakan Ka, İlhan Safrantı, Murat Turna, Numan Yüksel, Ömer Bayrakçı, Sedat Yetiş, Uğur Tuğut, Volkan Bilgi, Zeki Çelik ve Zeki Kemal Özkul.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75