banner6

Türkülerin ustası

banner37

Muhteşem konser serisine devam eden Soner Olgun, Merit Park Hotel’de sahne alarak benzersiz Letafet Bar gecelerinden birine daha imza attı

Türkülerin ustası
banner151

Eşsiz yorumu, geniş müzik yelpazesiyle cumartesi gecelerinin olmazsa olmazı haline gelen Soner Olgun, kendisini izlemeye gelen yüzlerce hayranına keyifli anlar yaşattı.


Eşi Özlem Olgun’la aynı sahneyi paylaşan sanatçı, elinde sazıyla yıllara meydan okumuş en güzel türkülerimizden harmanlama yaparak eğlenceyi gerçek tadında yaşamak isteyenlerin tek adresi oldu.

Şarkılarının yanı sıra sahnede kullandığı özlü sözleriyle de gönül penceresindeki duygulara şifa olan sanatçı yaklaşık üç saat sahnede kaldı. Hayranlarının gece boyunca şarkılarına eşlik etmesinden büyük mutluluk duyan sanatçı, gelen isteklere de tek tek yer verdi.

2017 yılında çıkarmış olduğu “Efsane Türküler” albümüyle Türkiye’nin en önemli müzik listelerinde birinciliği kimseye kaptırmayan Soner Olgun, Kıbrıs’ta da görülmemiş kalabalığı bir araya topladı.

Rezervasyonların günler öncesinden tükendiği konserde şarkılar dile geldi.

Sahnenin son bölümünde özellikle Özlem Olgun’un bir Şebnem Ferah klasiği haline gelen “Sil Baştan” şarkısına kattığı yorum izleyenlerden büyük alkış aldı.

Sahnesini Ahmet Kaya şarkılarından Cem Karaca’ya kadar unutulmamış klasik eserlerle tamamlayan Soner Olgun konser serisi 20 Ocak Cumartesi devam edecek.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 10:12
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104