banner6

United Colors Of Benetton KKTC’de

banner37

Dünyanın en iyi markalarından biri olan kadın, çocuk ve erkek giyiminde aranan bir marka haline gelen United Colors Of Benetton artık Kuzey Kıbrıs’ta.

United Colors Of Benetton KKTC’de
banner150 banner150 banner151 banner143

Dünyanın en iyi markalarından biri olan kadın, çocuk ve erkek giyiminde aranan bir marka haline gelen United Colors Of Benetton artık Kuzey Kıbrıs’ta.

Kıbrıslı iş adamı Rauf Denktaş ve eşi Asya Denktaş’ın sahip olduğu mağazanın açılışı dün Lefkoşa Dereboyu’nda gerçekleşti.

Renklerini gökkuşağından alan United Colors of Benetton, rengârenk etkinlikler gerçekleştirerek açıldı.

Renkleri ve çizgisiyle 0-14 yaş çocuk modasına yön veren United Colors Of Benetton, yıl boyu hayata geçireceği benzer etkinliklerle, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını güçlendirmeye katkı sağlamayı hedefliyor.

Luciano Benetton tarafından 1965 yılında kurulmuş olan United Colors of Benetton, yaklaşık 5.000 mağazadan oluşan ağıyla dünyanın en önemli pazarlarındaki 100 ülkede yer alan en köklü moda şirketlerinden biridir.

Sosyal sorumluluk ve farkındalık iletişiminin öncüsü olan Benetton, “Renk, Triko, İtalyan Yaşam Stili, Kalite, Yenilikçilik ve Sosyal Sorumluluk” unsurlarını 50 yılı aşkın süredir DNA değerleri olarak benimseyen; çevreye, insan onuruna, üretim ve tedarik zincirinin her aşamasına dikkat ederek geleceği planlayan ve şimdiki zamanda yaşayan sorumlu bir markadır.

United Colors of Benetton’un Jean-Charles de Castelbajac tarafından tasarlanan koleksiyonları, markanın tarihinde yer alan ikonik elementlerin, pop-kültür ve modern ruhla harmanlanmasından oluşurken cool bir sokak modası sunar. Benetton; renkli ve kaliteli modayı demokratik fiyatlarla sunma tutkusundan oluşan dinamik marka kimliğini Kadın, Erkek ve Çocuk koleksiyonları ile yansıtır.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2021, 19:45
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110