Ünlü isimler ödül töreninde buluşacak

banner37

“En Moda Magazin Uluslararası Ödül Töreni 2019” için Lord’s Palace Hotel’de basın toplantısı düzenlendi

banner87
Ünlü isimler ödül  töreninde buluşacak
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU
   Uluslararası platformda yer alan En Moda Prodüksiyon tarafından geleneksel olarak düzenlenen “En Moda Magazin Uluslararası Ödül Töreni 2019” için Lord’s Palace Hotel’de basın toplantısı düzenlendi.
   Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da dünyaca ünlü isimlerin ağırlanacağı En Moda ödül töreni, Akdeniz’in en kapsamlı ödül töreni olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

   Ödül gecesinin sunuculuğunu En Moda Magazine Direktörü Özer Akkeleş ve Hadiza Zakari yapacak. Organizasyonda bu yıl; Nil Burak, Osman Alkaş, Anda Adam, Claydee, Adam Clay, Shiraz, Andrea, Mario Joy, Eylem, Olga Napoli, Rana Samaha, Rufat İsmail, Görkem Çırakoğlu, Andreea D., Andrew ve sürpriz isimler yer alacak.

   12 Haziran 2019, Çarşamba günü saat 21.00’de, Lord’s Palace Hotel Odessy Club’ta düzenlenecek tören, Remax Golden, PoggenPohl Kitchens, Lord’s Palace Hotel, Vodafone, Prenses Güzellik Salonu, Odessy Club sponsorluklarında yapılacak.


   En Moda Uluslararası Ödül Töreni’ne dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra kurumsal ödül alacak başarılı iş adamları ve iş kadınları da katılacak.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108