banner6

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'a oyuncu arkadaşından büyük tepki

banner37

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'a oyuncu arkadaşından büyük  tepki
banner150

banner150

banner99

Şahan Gökbakar ile oynadığı bir filmden ücretini alamayan oyuncu-sunucu Mehmet Önder, projeden sadece Gökbakar'ın yönetmen olan kardeşi sayesinde ücretini alan tek isim olduğunu belirterek, "burada namuslu vatansever pozu kesme" diyerek tepki gösterdi.

Oyuncu-sunucu Mehmet Önder, Gökbakar'ın bir sosyal medya paylaşımını alıntılayarak Gökbakar ile ilgili bir anısını paylaştı.

Birlikte oynadıkları bir filmden ücretini alamadığını belirten Önder, Gökbakar'ın ise filmin yönetmeni olan kardeşi sayesinde ücretini alan tek isim olduğunu dile getirdi.

"Anlatsam insan içine çıkamazsın"

Önder paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bak Şahan, seninle aynı filmde oynadık, kardeşin yönetmendi, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim meğer emekçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın."

"Bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor"

Önder'in bu paylaşımından sonra Gökbakar ile ilgili sektörde sorun yaşayanlar Önder'e mesaj atmaya başladı.

Önder gelen şikayetleri de, "Şahanzeler ve Şahansavarlar yazıyor dünden bu yana, tebrik ve teşekkür ediyorlar, insanlar bıkmış Şahan ve namuslu vatansever pozu kesen diğerlerinden, anladığım kadarıyla bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor." ifadeleri ile takipçileriyle paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2023, 21:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104