banner6

Ünlüler Kıbrıs’a çıkarma yapacaklar

banner37

Ünlüler Kıbrıs’a çıkarma yapacaklar
banner150 banner151 banner143

ÖZEL HABER Orhan İSMAİLOĞLU

Dile kolay, 2 yılın ardından pandemi tedbirleri olmadan ilk bayram olacak bu. Bu Bayram Türkiye’nin ünlü sanatçıları adeta Kuzey Kıbrıs’a çıkarma yapacaklar. Üç gün sürecek bayramda eğlencesinde ise Yurt dışından bir çok kişi konserleri izlemek için adamıza gelmeye hazırlanıyor. O yüzden ülkemizde bulunan oteller sanatçılı programlara ağırlık verdi. Neredeyse her otelde bir program var.

Sibel Can bayramın en çok kazananlarından biri olacak. Bayramın ilk günü Kıbrıs’ta, ikinci günü Antalya’da sahneye çıkacak.

Ebru Gündeş bu bayramda Kıbrıs’ı tercih edenlerin başında geldi sanatçı Bayramın ikinci gecesi Concord Hotel’de sahne alacak.

Les Ambassaduers Hotel’de ise bira başka sanatçı Ebru Yaşar sahne almaya hazırlanırken birinci geceden en sevilen şarkılarını seslendirecek.

2.gece ise Türk halk müziğin sevilen seslerinden Yavuz Bingöl sahne alacak. Son dönemlerde sahne aldığı mekanlarda adından söz ettiren Gülben Ergen bu Bayram Acapulco Otel’de sahne alacak.

Lefkoşa’daki Concord Tower’da ise Pop müziğin başarılı ismi Deniz Seki konseri yer alacak ve en sevilen şarkılarını sevenler için seslendirecek.

Söylediği her şarkıyla hayranlarını mest eden Linet bu bayram Çatalköy’de bulunan Chamada Prestj’de Bayramı bir başka yaşanacak.

Kıbrıs gecelerinde adından söz ettirmeye başlayan Altay Bayramda ise eğlencenin aranan ismi Maxim Royal’da sahne alacak.

Funda Arar ise bu bayram Kıbrıs’ı seçen sanatçıların başında gelirken Arar Merit Park’ta sahne alacak.

Giydiği kıyafetleriyle her konseri olay olan Türk Pop müziğin güçlü sesi Gülşen bu bayram Kıbrıs’ı seçen sanatçıların arasında yer alırken Sanatçı Girne’deki Viva Gazino’da çıkacak.

İrem Derici ise Mağusa’daki Salamis Hotel’i tercih ederken en sevilen şarkılarını gelen konuklar için seslendirecek.

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali bu Bayram memleketinde sahne çıkacak sanatçı Girne’deki Lord’s Palace Hotel’de sahne alacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110