Vadi Açıkhava Sibel Can’ı ağırladı

banner37

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, geçtiğimiz cumartesi akşamı ünlü sanatçı Sibel Can’ı ağırladı

Vadi Açıkhava Sibel Can’ı ağırladı
banner90
banner99

Üç bin oturmalı düzeni, iki bin de sahne önünde ayakta izleyici kapasitesine sahip olan mekanı hınca hınç dolduran Sibel Can, Nihan Peker imzalı iki kıyafetiyle müzikseverlere coşkulu, bol danslı ve geniş repertuarlı bir müzik ziyafeti verdi.

Sahneye ilk olarak, üzerinde şifon eteği bulunan ve sol omzu el işlemeli siyah bir tulumla çıkan Sibel Can, güzelliği ve zarafeti ile göz doldurdu.


Sanatçının elbiselerini hazırlayan Peker, ‘Artık daha sade bir Sibel Can var sahnede. Elbise sadeleştikçe Sibel Can’ın güzelliği ve zarafeti daha çok öne çıkıyor. Çok zevkli ve yenilikçi’ dedi ve tüm modellere ve renklere birlikte karar verdiklerini belirtti. 


banner134
Konserinin ilk yarısında popüler ve hit olan parçalarını okuyan Sibel Can’a tüm müzikseverler coşkulu alkışlarla ve telefon ışıklarını yakarak eşlik ettiler.


İzleyicilere, “Sizleri görmek istiyorum’ dedikten sonra ‘O kadar güzelsiniz ki, çok mutlu oldum. Buradan ne kadar güzel göründüğünüzü bir bilseniz. Gözlerinizin ve gönüllerinizin içinde olmak çok güzel. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdınız” dedi.


İkinci yarıya ise fuşya ve kırmızı renkleri bulunan elbisesiyle çıkan Can, ‘Kanasın’ adlı şarkısı ile konserine kaldığı yerden devam etti.


‘Begonvil’, ‘Bence Talih’ ve birçok sevilen hit olmuş şarkılarından sonra çok sevilen Türk Sanat Müziği bölümündeki klasikleri ile dinleyicilerini mest ederek, anılarına güzel bir gece ekledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75