Valentina top model seçildi

banner37

Kıbrıs’ın en güzel top modeli, Merit Crystal Cove Hotel’de düzenlenen yarışma ile belirlendi. Avustralyalı Bardina Valentina “International Top Model Of North Cyprus”oldu.

Valentina top model seçildi
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

International Top Model Of North Cyprus finali, 20 ayrı modelin mücadelesi ve seçkin konukların katılımı ile gerçekleştirildi.


Merit Crystal Cove Hotel ana sponsorluğunda bu yıl yedincisi düzenlenen yarışmada finale kalan modeller, jüri ve konuklar önünde mücadele etti.


Hayriye Vurdu’nun sahibi olduğu H&V Ajans organizasyonuyla gerçekleştirilen yarışmanın jürisinde ise aralarında Merit Hotelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, Yıldırım Mayruk, Yavuz Bingöl, Serdar Ortaç, Uğurkan Erez ve Deniz Akkaya’nın da olduğu ünlü isimler yer aldı.


Kızlar Girne City mayo ve ayakkabılarını, Kyrenia Leather Fur kürklerini, Güldem Sposa By Adem Akın Wedding Desing gelinlikleri ve Modacı Yıldırım Mayruk’un kreasyonları’nı sergilediler.


banner134
Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda yarışmaya Avustralya’dan katılan Bardina Valentina International Top Model Of North Cyprus unvanının sahibi oldu.


Polonya’dan Marsela Laskoska ikinci olurken, Rus model Stiusareva Anastasia üçüncü top model seçildi. Yarışmaya Romanya’dan katılan Bituleamu Larisa ise dördüncü güzel olarak “Merit Güzeli” unvanını elde etti.


Dereceye giren modellere Merit Crystal Cove Genel Müdürü Ercan Turhan tarafından bir hafta aileleriyle birlikte tatil hediye edildi.

Serdar Ortaç geceye renk kattı


Koreograflığını Türkiye’nin ünlü isimlerinden Asıl Çağıl’ın yaptığı geceye ünlü şarkıcı Serdar Ortaç da şarkıları ile renk kattı.


Merit Crystal Cove Hotel balo salonunda düzenlenen International Top Model Of North Cyprus Yarışması’nda sahne alan ve 4 şarkı seslendiren Serdar Ortaç, “Güzellerle birlikte harika bir gece” diyerek konuklarıyla hep bir ağızdan şarkılarını seslendirdi.


Sunuculuğu ise Özlem Yıldız ve Jess Molho yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75