banner6

Victoria's Secret, 4 yıllık aradan sonra uzun metrajlı film olarak geri dönüyor

banner37

Victoria's Secret, 4 yıllık aradan sonra uzun metrajlı film olarak geri dönüyor
banner150

banner150 banner150

Victoria's Secret, ikonik moda şovunu dört yıllık bir aradan sonra bu sonbaharda uzun metrajlı bir film olarak geri getiriyor. Defile filmi moda, sanat ve kültürü bir araya getirecek.

Bir zamanların yılbaşı dönemi şovu olarak merakla beklenen Victoria’s Secret defilesi, markanın güzellik standartlarında tektipleştirme yaptığı gerekçesiyle tepki toplaması ve düşen reytingleri sonrası iptal edilmişti. 

Ünlü moda şovu, yeniden ekranlara gelmek için hazırlanıyor. Marka, kapsayıcı bir anlayışla yeniden eski görkemli günlerine dönmeye çalışıyor. Uzun metrajlı bir film olarak izleyici karşısına çıkacak olan Victoria’s Secret World Tour, moda, film, sanat ve kültürü bir araya getirecek.

Victoria’s Secret baş kreatif direktörü Raúl Martinez; filmde Bogota, Lagos, Londra ve Tokyo olmak üzere dört şehirden 20 sanatçının yer alacağını söyledi. 

Martinez, "Bu film, Victoria's Secret’ın marka dönüşümünün en nihai ifadesidir. Moda, ihtişam ve eğlenceye dayalı olarak, geçmişte sevilen ikonografiden esinlenerek cesur ve yeniden tanımlanmış bir şekilde sunulacak. Platformumuzu kadın hikayelerinin ve bakış açılarının bireyselliğini kutlayan global yaratıcıların objektifine ve sanatına sunmaktan onur duyuyoruz" dedi. 

ULUSLARARASI YAYINLANACAK

Gösterinin bir bölümü koleksiyonların nasıl ortaya çıktığını anlatırken, diğer bölümde iç çamaşırlarıyla sınırlı olmayan ve elbiseler veya dış giyimi içerebilecek tasarımlar sergilenecek.

Victoria's Secret tarafından sunulan, Sunshine tarafından yürütülen ve Pulse Films’in yapımcılığını üstlendiği bu etkinliğin yaratıcı yönetmenliğini Partel Oliva yapacak. Filmin yönetmenliğini Lola Raban-Oliva, Cristina Sanchez, Korty, Margot Bowman, Umi Ishihara üstlenecek. 

Yeniden tasarlanan gösteri, uluslararası olarak yayınlanacak ve sonbaharda canlı bir moda etkinliği ile sona erecek.

2001’de televizyonda yıllarca CBS ve ABC’de yayınlandı. Şovun gücü giderek büyüdü. Televizyonda yayınlanan şovda, sadece melek kanatları takmış iç çamaşırlı modeller çıkmıyordu. Dünyaca ünlü şarkıcılar da şovda boy gösteriyordu. 

2018'deki son gösteride Bebe Rexha, Halsey, Rita Ora, Kelsea Ballerini, Shawn Mendes gibi müzisyen konuklar performans sergiledi.

Çoğunlukla beyaz modellerin kullanılması, trans veya büyük beden modellere yer verilmeyeceğinin şirkertin üst yetkilileri tarafından açıklanması tepkilere yol açmıştı.

Victoria's Secret şimdi yeni adımlar atarak kapsayıcı bir anlayışla hareket etmeye çalışırken markasını da yeniden konumlandırmaya çalışıyor. Son yıllarda daha farklı modeller ekleyerek, beden yelpazesini genişleterek ve yönetim kuruluna daha fazla kadın ekleyerek imajını temizleme çabasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104