Vlada Kıraner… 18 yaşında…

banner37

Geçtiğimiz sene yapılan “Yılın Genç Kızı Yarışması”nda birinci gelen Vlada Kıraner, bu yıl da Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması’na katılacak İddialı bir güzel

Vlada Kıraner… 18 yaşında…
banner8

48. Geleneksel İskele Festivali kapsamında 33’üncüsü yapılan Yılın Genç Kızı Yarışması’nda birinci geldi… Bu yıl yapılacak yarışmada tacını devredecek.


Kıraner, 14 Temmuz’da elemeleri yapılacak Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması için de aday…


Dört dil bilen Kıraner’in hedefleri var… İyi bir model olabilmek en büyük hayali… Ancak meslek olarak avukatlığı seçti… Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) Hukuk Fakültesi öğrencisi…

 

“Özgüvenim arttı”

 


Vlada Kıraner, Yılın Genç Kızı Yarışması’nda elde ettiği birincilik tacını, bu yıl düzenlenecek yarışmada devredecek. Kıraner, bir yıl boyunca tacı en iyi şekilde taşıdığını belirterek o gün yaşadığı heyecanı hâlâ unutamadığını söyledi.

banner134


Yarışmada birinci olduğu açıklandığında gözlerinin dolduğunu, annesiyle göz göze geldiğini anlatan Kıraner, o an yaşadığı duyguyu unutamadığını belirtti.


Kıraner, yarışmanın hayatına sağladığı katkılar olduğunu ifade ederek yeni bir çevre edindiğini, farklı insanlar tanıdığını söyledi. Kıraner, yarışmanın özgüvenini artırdığının altını çizdi.


 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75