banner6

Yabee ve Alex Mica, geliyor

banner37

 “Midwood Midstay Residance”ın lansmanı yarın akşam yapılıyor

Yabee ve Alex Mica, geliyor
banner99

Avrupa’nın en büyük film stüdyoları ve platolarını bünyesinde bulunduran kompleks “Midwood İstanbul Film Stüdyoları” projesi kompleksi içerisinde bulunduracağı “Midstay” olağanüstü yaşam alanları sunuyor.

Evinizde otururken dünyaca ünlü yönetmenlerin, aktör ve aktrislerin filmlerinin çekimlerini canlı izleme şansı sunan bu proje; En Moda Prodüksiyon’un organizasyonunu gerçekleştireceği “Midwood Midstay Residance” lansmanı; yarın Cratos Hotel’de saat 20.00’de yapılacak.

Organizasyonda Romanya’nın 2 ünlü ismi Yabee ve Alex Mica performanslarını sergilerken, ülkemizin başarılı dans koreografı ve “Spring Fairy Dance Academy”nin sahibi Bahar Hacı Mehmet ekibiyle birlikte, konuklara unutulmaz bir dans gösterisi sunacak.

“Büyükçekmece’den bir dünya markası çıkarıyoruz” diyen Midwood Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet San, projeye 2013 yılından beri hazırlandığını, dünyada 35 platonun teknik özelliklerini takip ettiğini söyledi.

150 milyon dolarlık ekipman yatırımı yapılan Midwood’un toplam yatırım bedeli ise 825 milyon lira. İçinde 21 stüdyo, 17 açık set alanı ve 50 çekimi aynı anda yapabilecek alt yapıyı barındıran Midwood, sahip olduğu özelliklerle Hollywood ve Bollywood’dan sonra dünyanın 3. büyük film sektörü kavramı olacak. “Bu konuda Türkiye’de ilk ve tekiz. Avrupa’nın ise en büyük ve en kapsamlısıyız” diye konuşan San, Midwood’un sektörde dünyanın en sayılı projelerinden biri olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104